www.mskumas.com

Hakkımızda

 

Kumaş ve hazır giyim üreticilerine yönelik ilk çalışmalarını Gaziantep'te açılan satış ofisi ile başlatan MS Kumaş San.Ve Tic.Ltd.Şti  kurulduğu yılından itibaren kumaş üretimi konusunda sektöre yön vermeye devam etmektedir. Müşterileri ile kurduğu güvene dayalı ticari ilişkileri ve artan talep doğrultusunda kaçınılmaz olan büyüme emin adımlarlar gerçekleşmeye başladı. Ana sermayesi insan beşeri ilişkileri ve güvenilirliği olan MS Kumaş San.Ve Tic.Ltd.Şti örme ve dokuma kumaş sektöründe her sezon güncellenen renk ve desenleri ile sezonun trendlerini yakalamak konusunda faaliyetine başladığı günden bu yana gerek teknolojik gerekse dünyada ki sağlık standartlarındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden uzman kadrosu ile günün 24 saati boyunca vücudumuz ile direkt temas halinde olan oldukça önemli bir madde olan kumaşın en kaliteli ve en sağlıklı biçimde üretimi ve nakliyesi konusunda sektörde kalitesi ile adından sıkça söz ettirmektedir.

MS Kumaş San.Ve Tic.Ltd.Şti her sezon aynı renk ve kalitede geniş renk seçeneği ile tekstil dünyasına istediği hizmeti eksiksiz sunmanın gururunu uzun yıllar taşıyacak. Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen MS Kumaş San.Ve Tic.Ltd.Şti gelgitlerin sıkça yaşandığı tekstil piyasasında yılların vermiş olduğu tecrübe ve teknolojik ekipmanların sağlamış olduğu üstün kaliteli ürünleri ile her daim bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİ

MS Kumaş San.Ve Tic.Ltd.Şti olarak ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi sipariş edilen kumaşların ilk üretim aşamasından müşteriye teslim edilen son teslimat aşamasına kadar her aşamada şeffaf ve müşteri ilişkilerini güçlendirmeye yönelik uygulamalar ile para kazanmaktan ziyade insan kazanmaya yönelik firma politikamız olarak sürdürülmektedir.